dopowiem tylko, żebyście pamiętali, że to jest COGnor
tutek, pytek, i inni ze starej gwardii pewnie wiedzą o co chodzi, że papier własnie nie chodzi jakby się chciało
co nie znaczy, że nie będzie wybicia ale w połowie i na koniec miesiąca możliwe duże wstrząsy na parkietach