Niektórzy twierdzą, że kurs doszedł do górnego ograniczenia kanału i teraz musi spaść do 24 zł. A dla czego nie moze np. ślizgać się po linii kanału stale lekko rosnac ? Albo być stabilny i to upływ czasu sam doprowadzi wykres do rosnącej dolnej linii ograniczającej kanał ? Zawsze tylko muszą być "zęby" na wykresie analizy trechnicznej wg teorii Elliotta ? Otóż wcale nie muszą.