Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: opublikowanie wyników

Zgłoś do moderatora
nie jestem nerwow tylko bronię honoru WARTOŚCIOWEJ I DOBREJ SPÓŁKI :) która jest warta znacznie znacznie więcej . dlatego powiedz znajomemu że chętnie bym kupił/a więcej natomiast już więcej nie mam za co a to że spółka zacznie zarabiać w tym roku... baaa to nawet pewne bo pierwsze przebłyski były w poprzednim raporcie :) miłego zwiedzania wigów i baw się dobrze w przerzucanie kasy z worka do worka dla 2 % miesiecznie... ja potrzymam te akcje i dokupię jeszcze jak znajdę kasę gdzięś (jeszcze nie wiem gdzie i jak ale znajdę) :) bo wie że zarobię za kilka ;miesięcy mnóstwo forsy ... pa i nie szczuj bo mnóstwo szumowin i tak zszargało dobre imię tej perełki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOOZE 0,00% 0,09 2024-05-21 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.