Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: opteam -chcesz zarobic??

Zgłoś do moderatora
już na parkiecie napisałem, że niektórzy mylą Opteam z Optimusem (po tym poście ktoś to tutaj też napisał) i to jest pewne
zobaczcie jak wpiszecie w zleceniu OPT... to co pierwsze wyskakuje ? OPTeam, ktoś nerwowy nie zauwazy i zlecenie leci (nie daj Bóg jak walnie jescze PKC...) . teraz może to mniej widać, bo opteam przegonił cenowo optimusa,
Ale to moja teoria tylko :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,35% 14,25 2022-01-17 10:52:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.