Forum Księgowość i podatki

Re: opisywanie faktur

Zgłoś do moderatora
Tak, nie ważne z jakiego programu korzystasz opisywanie f-r jest wymagane, a numerowanie dokumentów wg pozycji KPiR wręcz niezbędne, wymagane przepisami ale i bardzo ułatwiajace życie.