Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  207,50 zł , zmiana od tamtej pory: 95,18%

Re: Ooo, bankrut, dracos

Zgłoś do moderatora
z mojej strony serdeczne gratulacje!

na razie wygląda to bardzo dobrze
gra utrzymuje wysoką pozycję TOP 1-2
recenzje są bardzo pozytywne 84%
peak może nie oszałamiający ale w końcu dziś środa (słaby dzień do grania), a ponadto premiera była dość późno, z tego co kojarzę koło 18:00 naszego czasu.
jakie są perspektywy na przyszłość zobaczymy w weekend, ale nie zdziwię się jak peak przebije w niedzielę 2k

Pozdrowienia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR -0,99% 602,00 2026-02-12 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.