Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,90 zł , zmiana od tamtej pory: 207,14%

Re: One off

Zgłoś do moderatora
Taka druga pierwsza komunia - wg Kurskiego.
Oczywiście wycena akcji może chwilowo spaść, bo dziwne by było, że akcjonariuszy XTB nie dotknie strach.
Wskaźniki i wyniki za I kw. 23 - to kolejne będzie "Sprawdzam" i dowód na to, że strategia rozwoju m.in opartego na drapieżnym pozyskiwaniu klientów (170tys nowych - 260tys aktywnych) dała mega efekty.

  • One off Autor: ~Workowy
  • Re: One off Autor: ~grx
  • Re: One off Autor: ~oko_proroka
  • Re: One off Autor: ~grx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.