Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,00 zł , zmiana od tamtej pory: -62,62%

Re: Olu pisałem o Tamex...

Zgłoś do moderatora
Tak, dzisiejsze espi naprawdę super i spółka też bardzo fajna. Zresztą już kiedyś pisałam, że Was podziwiam, że znajdujecie takie fajne spółki, chciałabym się tego nauczyć :)
Gdyby Twoja prognoza się sprawdziła, to by pasowało, byłoby za co dokupić Prefy i może jeszcze M4B, bo też fajna, a mam malutko.:)
żebym tylko nie zapomniała sprzedać, bo ciężko mi się rozstać, jak przywiążę się do jakiejś spółki...:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PREFAGRP 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.