Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,30 zł , zmiana od tamtej pory: -9,13%

Re: ołów drożeje

Zgłoś do moderatora
Ołów drożeje ale również popyt rośnie i będzie rósł. Widać grube zakupy waloru ale w miarę ostrożne by nie wywindować kursu. Póki podaż będzie nisko to kupowanie również ale powoli w górę pójdziemy bo ilość podaży widać ograniczona. Kto kumaty ten trzyma kwity. Ja w miarę możliwości też dobieram.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -5,53% 23,90 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.