Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,00%

Re: Oktawave Data Flow

Zgłoś do moderatora
... Jak zapewnia Oktawave, dzięki zaawansowanym mechanizmom szyfrowania (Format Preserved Encryption) można łatwo wdrożyć szyfrowanie danych w systemach IT, takich jak: bazy danych kart kredytowych, baza NIP czy baza PESEL, bez ich głębokiej przebudowy i z zachowaniem zgodności formatów danych. O tych ostatnich bazach wspominamy nieprzypadkowo – obecnie trwają wdrożenia systemu ODF w jednostkach administracji publicznej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
K2INTERNT 1,18% 8,55 2020-02-18 16:20:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.