Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,11 zł , zmiana od tamtej pory: -99,10%

Re: Okazja...

Zgłoś do moderatora
Ja tylko podpowiadam grzecznościowo. Może się mylę głowy nie dam, ręki też nie. Ale jak się zastanowic przeanalizować zyski netto firmy gdzie gier jeszcze nie produkowali to wychodzi mi na to, że pod koniec roku na moiej będzie 500% +Fundamenty do kontynuacji wzrostów są b.duże W Pruchniku raczej wzrost jest podbijany spekulacją. No to tyle w temacie. Sam decydujesz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHNIK 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.