Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 9,92%

Re: Ok proszę o opinie

Zgłoś do moderatora
Jeśli sprawdzi się to co piszesz to te 45-50 zł będzie pesymistycznym wariantem. Samo info o połączeniu we wrześniu może tyle dać, zależy ile osób/podmiotów na to czeka, bo tego nie wiemy. Jak druga fabryka ma być w 2022 już "na chodzie" to info o niej powinno się do stycznia spokojnie pojawić. 40-50 to ja obstawiałem przy dodruku x9. Jakby dodruku nie było lub był x2-3 lub rozwiązaliby to w jakiś inny sposób, to cena za akcję może być sporo większa niż te 40-50 zł. Po info o połączeniu mogą pojawić się fundusze a to da kolejnego kopa do wzrostów. Mam nadzieję że sprawdzi się Twój scenariusz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 1,14% 13,30 2021-10-18 16:37:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.