Dnia 2021-12-29 o godz. 10:08 ~Leszcz napisał(a):
> W sumie, jak ktoś zarabia na akcjach i nie ma straty do odpisania, to frajer. Coś mnie się zdaje, że szanowni inwestorzy będą na wszelki wypadek robić stratę na przyszły rok, żeby nie zostać z ręką w nocniku.
widac, ze juz nie ras wkladales.