Odcinka będzie z poziomów 15-16 zł (choć to w głównej mierze zależy od szerokiego rynku), ale uwierzcie mi, że kurs do sierpnia wróci w to miejsce, jak nie wyżej ;) przyszły trolle, mamy c/z 1,8, q2 będzie bardzo dobry, stablizacja cen stali, która dla Bowimu jest na rękę (a nie pump and dump), pompka na stalówkach pod inwestycje z kpo przy wypłacie kasy, ewentualne kontrakty z Ukraina, koniec wojny, można wymieniać i wymieniać. Hehe tylko naiwni sprzedają akcje na tych poziomach, kierując się chwilową paniką. Kaziki i inne miedzioryty, janusze trolują o recesji, zapaści w budowlance etc., dajcie sobie już z tym spokój, jesteśmy na poziomach wyceny Bowimu, która jest ŚMIESZNA i imo nie będzie już dużo niższa. To naprawdę jest promka, nie ważne czy 14 czy 15 czy 16 zł, imo w ciągu roku, może maks półtora będzie tutaj 3 z przodu.