Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Odzyskane wierzytelności dla klientów

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-12 o godz. 12:54 mmm88 napisał(a):
> Drodzy Państwo,
> Z przyjemnością informuję, o kolejnym już pozytywnym zakończeniu się sprawy na rzecz naszego klienta w sprawie przeciwko Fabryka Konstrukcji Drewnianych. Udało nam się odzyskać 100% zainwestowanych środków.
> Osoby zainteresowane postępowaniem zapraszam do kontaktu: 519 - 105 - 869, udzielę więcej informacji.

100% zainwestowanych środków minus prowizja czy koszty windykacji w wymiarze minimum 60% (no może zejdziemy do 40%)zainwestowanego kapitału, a odsetki po negocjacjach umorzone zarówno nie spłacone jak i ustawowe należne od nie wykupionych obligacji i nie zapłaconych w terminie odsetek :)
Taki mechanizm to ja rozumiem    

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.