Cały dzień spamujesz tym minoxem na każdej spółce.
Zapomniałeś dodać że
- Minox mial kontrole skarbówki i ma zwrócić VATu więcej niż jego roczne przychodzy a kontrola dotyczyła tylko 2011 roku. Kontrole za lata 2012-2017 trwają.
- spółka straciła płynność w 2017
- ma prokuratora za fałszywe komunikaty ESPI
- sama z sobą podpisuje umowy
- wszyscy udziałowcy powyżej 5% ewakuowali się PKC
- sa bankrutami i nie płacą dostawcom
- na ich jedynej działce gdzie mają towar hula wiatr i nie widać nawet obsługi
- windykacja zajmuje im konta, te ktore jeszcze nie zajela skarbówka
Szukaj naiwniaków gdzie indziej. Tutaj już ludzie na bitevilu umoczyli i moze byc potworka z kursem co na minoxie.