widzisz - taka jest róznica między ludźmi z klasa a królami warzywniaka - ja mam czas (bo zarobiłem) ty zas swoje wydumane ego pompujesz bzdetami z bankiera. dla mnie przerwanie rozmowy to byłaby nieuprzejmośc ty zas masz to w kakowym oku - taka róznic amiędzy nami jest kmiotku bezzebny ;) - ja mam kulture ty zas nie ... ale mów dalej chetnie ci odpisze choc uwazam to w głebi serca za bezcleowe bo beton nie wchłania ...