Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,71 zł , zmiana od tamtej pory: -41,68%

Re: Odpowiedzi po WZ ECT

Zgłoś do moderatora
Te biura nie są dla picu!

Rozmawiałem też o tym z prezeską. Mówiła o współpracy z biurem z New York'u. Wiele sobie po tych rozmowach obiecuje. Ale zwróciła moją uwagę, że to zajmuje teraz dużo czasu, bo inne przepisy inny rynek budowlany, trzeba nawiązać współpracę z wykonawcami, itp.

Myślę, że zrobią z tego jakiś kontrakt startowy, ale w perspektywie 1-2 lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECO5TECH -6,78% 1,58 2025-09-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.