Dnia 2020-06-08 o godz. 10:07 ~ludwik napisał(a):
> To się nazywa inteligentne zbieranie akcji. Kupują, kupują ale kurs nie rośnie.
> > Widać, że jakiś poważny gracz wkracza do spółki
masz 100% racji, bardzo fachowo zbieraja akcje od leszczy.
Aż serce rośnie obserwując taki profesjonalny skup,
Oj, będzie sìę działo po komunikacie