Dnia 2013-05-23 o godz. 18:28 ~nwa napisał(a):
> przebicie oporu na wolumenie 1,6mln akcji w kolejnym dniu
> wolumen ponad 650tys a tu ktos pisze o wskazniku AD?
od 2
> dni spada po 1,5% na wolumenie 146tys i dzis 86 tys i juz
> płacz?
ludzie nie zajmujcie sie gieldą bo to nie dla was.
przecierz to caly czas pisze ten idiota boss..tylko ze pisze pod wieloma nickami.