Po czterech latach to nie od razu. Promocja Cyberpunka zaczęła się w 2012 czyli na długo przed premierą i uważam, że dobra kampania marketingowa gry nie trwa rok tylko dłużej.
Tutaj promocja wygląda tak, że mieli szansę na Tokyo Games Show 2022 i jej nie wykorzystali. Mieli szansę na jednej z największych imprez branżowych i nie pokazali nic. Chyba, że ktoś chce się kłócić i uważa, że strzelanie z procy do dziś śni się każdemu kto widział prezentację 505, to nie ma o czym mówić.
Gdzie teraz będą prezentować kolejne materiały? Na swoim fb gdzie posty wciąż lajkują te same osoby które swoją drogą wydaje mi się, że są w jakiś sposób związane z firmą?