Dnia 2022-12-29 o godz. 09:32 ~Sternik napisał(a):
> To prawda, kwik naganiaczy. Spółka skrajnie przewartościowana. Przyszły rok pokaże jak to mówi Buffet kto pływał bez majtek (ta spółka np.) a kto ma solidne fundamenty (węgiel, benzyna).
Gołodupcu ludzie mają swój rozum, rewolucje rób w swoim baraku w nie na forum porządnej spółki, akysz!