Ostatnio była podbitka także w następnym tygodniu czas wyznaczyć nowe minima, mamy przecież silny trend spadkowy, ja nie wiem czy wy macie jakieś pojęcie o giełdzie???? Dziwię się że się wpatrujecie jak topnieja wasze pieniądze i czekacie na cud na który się nie zanosi.