Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,50 zł , zmiana od tamtej pory: 15,86%

Re: OD dziś Delko tylko do góry

Zgłoś do moderatora
Jak będzie z ceną akcji to zależy od rynku a właściwie czy rynek dostrzeże atrakcyjność Delko w obecnym otoczeniu rynkowym. W otoczeniu rynkowym w zasadzie są dwa scenariusze : do dwóch tygodni obostrzenia zadziałają i zmniejszą się lub ustabilizują dzienne zakażenia lub by drugi scenariusz by je ustabilizować potrzebne będą dalsze obostrzenia. Jak widać po II kw nawet pełny lockdown nie zatrzymał rozpędzonego z przychodami Delko. Delko zawdzięcza swój sukces dużemu wzrostowi sprzedaży w sklepach małoformatowych, które są blisko potencjalnego klienta i postrzegane są jako bezpieczniejsze w zakupach. Korzystają z nich lokalni klienci bo ryzyko zarażenia jest mniejsze i o tym mówi coraz więcej ekspertów. Więc paradoksalnie Delko może mieć boom sprzedażowy do końca restrykcji ! Jak będzie z ceną akcji? To już zadecyduje niewidzialna ręka rynku :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,59% 16,80 2021-01-15 16:39:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.