Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: 59,27%

Re: Obstawiam, że objęto 2,5-3 mln akcji. Zapisy dodatkowe bez redukcji.

Zgłoś do moderatora
A ja, jako "klakier zarządu" CWA, teraz już H4F, nie objąłem tu akcji z PP, bo z zapisu podstawowego przysługiwały mi 2 akcje i zapis dodatkowy, ale zostałem skutecznie zniechęcony (może o to chodziło:P). W każdym razie szkoda tego nie mieć gdyby urodziło się coś fajnego, dlatego kupowałem akcje już po odcięciu PP, bo może być tu jakieś drugie dno i wierzę że coś wypali. A jak nie, to trudno:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA -4,37% 0,88 2021-01-22 16:45:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.