Niemiec wszystko sprzedał ciekawe co stało się z kasą kontraktów nie ma i pewnie nie będzie a ta resztka to trochę robią na ukrainie z reszty zrezygnował to duża sztuka tak rozpieprzyć taką firmę a może to było celowe działanie ocenę pozostawiam dla was a i kontrakty kończą się te na ukrainie ciekawie co bedą robić wtedy po polskuch zakładach nie pozostanie nic innego jak pozamykać te ukraińskie