Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: -46,67%

Re: Obserwujcie kurs od jutra

Zgłoś do moderatora
Leki chłopie:)
Leć na ASBIS, tam taki jak ty wczoraj ponoć 30 tysięcy, a dziś 43 tysiące zarobił. Tak samo wiarygodny jak ty:) Ale przyznam, że uparte jesteś i brniesz dalej. Taki to już urok tego forum.
P. S.
Spółdzielnia w(Ch) ujka biedniejsza niż się spodziewałem. Ale chłop uparty jak Alicja, więc będzie pojawiał się co jakiś czas. Na szczęście nie tak często jak Alicja z krainy psychotropów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENOMTEC -0,34% 5,92 2026-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.