Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,58 zł , zmiana od tamtej pory: -20,28%

Re: OBSERWOWAC TRIO JRH-SYNERGA-MEDCAMP

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy zwróciliście uwagę że to ja przewiduje tu większość ruchów Januarego .. aż sam oze się zastanawia kim jestem i skąd mam takie infa .. wklejam post w którym przewidziałem upadek igloo .. jeszcze wtedy oze napisał żebym poczytał .. tydzień później już było info o upadku igloo .. Dnia 2024-12-07 o godz. 13:55 ~ Szeryf napisat(a):> No musi kupic sam od siebie bo inaczej cena nie wzrosnie i nie zacheci ulicy .. a po za tym to tradycyjnie nic sie nie dzieje .. pompy ciepta kolejna nie trafiona inwestycja ..POCZYTAJ O IGLOO. NA EXPORT POMPY PLYNA STRUMIENIEM
—— teraz wam mówię ongeno przez medcamp a synerga zostaje na lodzie tam jest za duże ff za dużo ulicy by zarobiło a to nie ulica ma zarabiać .. mediano jest idealny do ongeno ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRH 6,87% 6,84 2025-10-02 17:01:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.