Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,45 zł , zmiana od tamtej pory: -94,86%
Dnia 2020-08-14 o godz. 13:34 ~Ccc napisał(a):
> I co z tego? Nikt nie chce sprzedać za 2.20, akcjonariat twierdzi, ze za 2.20 można się pompkę cmoknąć. Wg mnie są niespodziewanie dobre wyniki za IIQ, za IIIQ będą lepsze, spółka staje się coraz bardziej rozpoznawalna w świecie gamingu, dzięki swoim produkcjom i zaangażowaniu. Tu warto zostać na dłużej. Zacznijcie wreszcie oceniać społkę, nie tylko na podstawie kursu i obrotów. Tu się rodzi perełka. Mam nadzieję, że dowiozą to do końca.

Jaka perła, toż to klejnot Nilu. HAHA
A tak na serio to się rodzi w męczarniach, od 3 lat stagnacja, Qubic który w tym samym czasie wchodził też na giełdę kilka leveli wyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DDISTANCE -11,27% 0,13 2025-06-03 11:04:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.