Ze wyniki beda bardzo dobre to chyba jest sprawa oczywista patrzac na wiosne i co sie o tej porze roku wyprawia :)
Tu sa male obroty a wiec jezeli ktos chce uzbierac jakas spora liczbe akcji musi wlasnie zaczac skup dobry miesiac wczesniej zeby jelenie oddaly akcje przed raportem