Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,80 zł , zmiana od tamtej pory: -14,24%

Re: Obrot 62 PLN

Zgłoś do moderatora
Bardzo dobrze. Kto bedzie chcial wyjsc odda nizej. Standardowa taktyka akumulacji na malych spolkach. Nie kupuje sie podbijajac cene.
Okolice 40 obstawione na kupno. Widac ze ida po maksie bo sprzyjaja okolicznosci. Wcale bym sie nie zdziwil jakby w tych okolicach byly ukryciaki.
Koledzy pytaja kiedy 70 wiec jest jeszczeszansa ze ktos odda akcje. Czas jest kluczem. Dla wszystkich jest go tyle samo ale nie kazdy umie z niego korzystac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARBONSTU -1,49% 53,00 2021-09-17 09:43:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.