Wystarczą szczegółowe wyniki dot. World Box, a tam będzie dramat. Sułtan myślał, że wynajmie pod WB duże powierzchnie, które zasypie totalnym badziewiem i biznes będzie się kręcił. Otóż nie, nie będzie. Nie może sie kręcić jeżeli 90% to towar, który raczej nie może sie podobać. Ja to powtarzam od wielu miesięcy, że WB w tej formule / z tym asortymentem i ceną to największy niewypał w całej grupie (jutro się przekonamy).