Tak też się zastanawiałem nad tym. Najpierw oddaj Ameryce, czyli facebookowi i valve ,co amerykańskie, później możesz iść na wschód. Myślę, że tak po pół roku, bo ile może się obecnie utrzymywać zainteresowanie grą , nawet biorąc pod uwagę, że rynek VR jest jeszcze dosyć płytki.