Dnia 2017-01-31 o godz. 18:14 ~Pier napisał(a):
> Na EFE też Chińczyk niby obejmował za gotówkę i co z tego .Na wielu spółkach z NC obejmowali Parówkowicze za niby gotówkę np Resbud IFSa i co z tego jak sprzedawali taniej niż objeli to wielka ściema jest
Pier
i Ty tutaj
dobre wyczucie masz
tu mogą być złotówki
cierpliwości