Zgodnie z ostatnim raportem kwartalny powinni podać informację na temat prognoz finansowych teoretycznie do piątku i na pewno parę baniek ubędzie pytanie ile. Nie są w stanie wypracować tego nie ma szans. Już jak podali prognozy było wiadomo że nie są w stanie tego wypracować. Myślenie oczu . Nawet pytanie czy fabryka która ma produkować folię jest już ukończona.