Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
czy pójdzie głębiej??? baaa ... każdy chciałby wiedzieć ...

wydaje mi się że nie

po pierwsze ... zapewne była część osób która skracała swoje pozycje by uzyskać gotówkę na zapisy no nowe akcje w niższej cenie już to zrobiła

po drugie ... kupujących nieświadomych papieru będzie coraz mniej o ile w ogóle są tu jeszcze tacy, a świadomi raczej nie będą kupować żeby za chwilę sprzedać

po trzecie ... jest coraz mniej osób którym zależałoby na zwalaniu kursu poniżej 3,5 ... no bo komu to się będzie opłacać, dla tych którzy chcą kupić jak najwięcej NE, raczej nie ... PP za grosze, a duża część przepadnie (jeżeli jednak nie to znaczyłoby że sytuacja firmy jest o wiele lepsza niż nam się zdaje) ... dla spekulantów teraz najlepszy interes to pompować kurs żeby była dobra przebitka na nowych akcjach ... zostaje ciągle wariant "zmowy" zawiedzionych na Opocznie (jak ktoś tu to opisywał) którym tylko zależeć będzie na wykońćzeniu CErsanitu, nawet jeśli sami stracą, ale ta wersja jest dla mnie absurdalna

po czwarte ... jeżeli jednak Michał S. wcale nie chce nowych akcji a jedynie ściągnąć kasę o nowych akcjonariuszy to będzie mu zależało na wzroście kursu żeby zachęcić tych którzy zostali przy papierze żeby wykorzystali swoje PP

oczywiście zostaje negatywny wpływ rynku, ale ten też nie trwa wiecznie .... chociaż???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROVESE -2,15% 2,00 2016-08-29 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.