Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,56 zł , zmiana od tamtej pory: -51,07%

Re: O co idzie gra

Zgłoś do moderatora
Projekty trzeba dowieźć do końca. Z tym bywa najdelikatniej mówiąc różnie na JWA/CWA. Mieliśmy dużo fajnych zapowiedzi ale nie przekłada się to na przychody. Prosta Giełda też była niemal jedyna w kraju. Skuter też był niemal jedyny w kraju. Kiedy te projekty się zaczęły? Gdzie są teraz? Ile jeszcze upłynie zanim nabiorą kształtów? Czy w ogóle będą ukończone? Czy nie prześpią swojego momentu? Tutaj musi się coś stać zanim informacje ze spółki będą miały wartość. Wystarczy jeden dowieziony projekt ale bez tego każde info to tylko kolejna zapowiedź. Także ostrożnie z tym optymizmem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONE2TRIBE -0,72% 0,27 2025-12-30 14:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.