Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: 95,56%

Re: O co chodzi

Zgłoś do moderatora
dziś to tutaj trwa zabawa bez większego zaangażowania popytu...pokazał się tutaj dziś dwukrotnie popychacz większymi zleceniami na kupnie ale zaraz zniknął i rynek dalej zmaga się z korektą w okolicach 9 zł...tutaj aby pchnąć kurs trzeba trochę większych zleceń z lewej a nie pokazać i zdjąć zaraz...ktoś tutaj coś nęci ale się okaże na przestrzeni kilku sesji czy podbitka była po raporcie celowa a czy jest jeszcze trochę potencjału wzrostowego na tej spółce...granie po jednej akcji raz na lewo raz na prawo trochę powala też poważnie myślących i zarabiających tutaj..ktoś się bawi celowo i steruje kursem..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,28% 17,60 2022-07-01 15:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.