Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: -59,52%

Re: O, chyba animatorowi się źle klikło

Zgłoś do moderatora
To nie jest trzymanie kursu. Na kilku spółkach już widziałem takie stale ustawiane pakieciki. Akurat tutaj, ze względu na niską płynność wystarczy 400 akcji aby kurs rósł mozolnie. Ale wyobraźcie sobie, że wpada info o konkretnym kontrakcie w Nusantarze. Wtedy robi się tu obrót po kilkaset tysięcy przez kilka dni i te 400 akcji ustawianych na S nic nie zmienia, bo wszystko jest wykupowane. Moim zdaniem mamy aktualnie w krótkim terminie trend boczny. A później wybicie. Ale to raczej już po wynikach za 1q24.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUG -4,49% 3,40 2025-09-26 15:43:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.