Nawet jak będzie to co z tego, leszcza brak ! Podbitka na marne 12 groszy i to wszystko na co stać spółkę i króla :)) A do 0,01 już niedaleko, jak tu sprzedać nową emisję? :) Komu?????????? Gdzie są leszcze ?????????? Co giełda zrobiła z drobnymi investorami ??????????? :)))))))))))))))))))))))))) WYPIELI SIĘ NA WAS I DOBRZE :))))))