Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,35 zł , zmiana od tamtej pory: 526,87%

Re: Nowy system dla ZUS

Zgłoś do moderatora
Patrząc na rządowe projekty, dotyczące wywłaszczania firm IT startujących w przetargach dla wymiaru sprawiedliwości, podobnie może być i tu. Poza tym - historycznie - patrząc co się działo z poprzednim dostawcą oprogramowania dla ZUS - nie nasza liga; i też nie nasze pole zainteresowań. Po co użerać się z betonem w molochu, wymieniać tony pism, tworzyć niekończące się analizy i specyfikacje - skoro można rozwijać własny produkt na wolnym rynku.

O tym jak trudny - i w związku z procedurami przetargowymi (kryterium niskiej ceny) - nieopłacalny jest rynek IT w administracji publicznej można zobaczyć czytając ostatnie doniesienia z Sygnity (kontrakty dla MF)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -0,47% 21,00 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.