Nie róbmy sobie żartów. Co to za kasa z emisji była. Ponadto objęli głównie członkowie rady czy zarządu, jak sobie przypominam to po 1,50 albo i więcej. Wałek to by był gdyby poszło na 100 zł.i następowało powolne ubieranie i spadek.Przy tej liczbie akcji i blokadach może tu być i 100 zł. w parenaście sesji.