Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -3,33%

Re: Nowy raport, nowy prezes

Zgłoś do moderatora
Rakieta zapakowana , goootoowi do startu .........!

Doświadczonym pilotem tej wieloczłonowej rakiety SKYLINE (spółki literówki :)) jest KOMISARZ . On już tu jest i tańczy dla nas
......
Na razie zajął się TELEINFO , ale jego doświadczenie pewnie w miarę wolnego czasu może objąć więcej

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 31 lipca 2017 r. (sygn. akt X GR 47/17) postanowił: otworzyć przyspieszone postępowanie układowe Skyline Teleinfo S.A. w Warszawie (nr KRS 0000276913), wyznaczyć Sędziego komisarza w osobie SSR Arkadiusza Zagrobelnego oraz...

Pewnie Was to nie interesuje , pakujcie leszcze akcje dalej. Głowa w chmury, porfel w kosmos , rakieta odpalona :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -2,25% 0,87 2021-05-12 13:16:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.