tak to oceniamy,że jak akcje kosztowały 44 grosze to nikt z Indaty nie skupił ani pół akcji. Robią podbitkę pod jakieś tam info, bo wcześniej nikt tego nie kupował. Ludzie jest tyle dobrych spółek które rosną od lat taki Kruk np idzie w kosmos od 6 lat. A IDT od 3 lat spada i tylko emisja jedna emisja druga, wyniki słabnące… Jak ktoś jeszcze nie zrozumiał to sam sobie winny.