Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,80 zł , zmiana od tamtej pory: 220,45%

Re: Nowy raport. Dał DYWIDENDĘ?

Zgłoś do moderatora
malo was tomus wyrolowal jak potrzebowal sprzedac akcje 11lat temu na abc date to wywindowal akcje do 38zl bo dostawal akcje menadzerskie jakos nie mowil wtedy ze nie interesuje go wysoki kurs!!! dywidenda bedzie dla tomusia drukarza i jego kliki to jest niewiarygodne towarzystwo i dlatego jest tak niski kurs gdyby inwestorzy wierzyli w te jego koszalki opalki inwestowali by a kurs przy takich zyskach bylby o 30procent nizszy od wartosci ksiegowej a nie 60 to przekret do knf !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCI -0,72% 27,60 2026-02-13 16:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.