Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,59 zł , zmiana od tamtej pory: -56,37%

Re: Nowy raport

Zgłoś do moderatora
Chłopie na jakim Ty świecie żyjesz? Przecież dopiero co wydali Metamorphosis czyli grę, którą produkowali kilka lat. Grę, która kosztowała kilka baniek. Grę, która była ich największą nadzieją. A ty piszesz, że przecież to oczywiste, że mają stratę no bo co innego mieliby mieć. Otóż, powinny mieć zysk. Zysk z gry, którą niedawno wydali. Niestety, gra jest totalnym sprzedażowym niewypałem. W IV Q sprzedało się 4 tyś sztuk (to i tak lepiej niż można było oczekiwać patrząc na Steam i liczbę osób, która w nią gra). To jest porażka.

Nie twierdzę, że studio nie ma przyszłości. Być może kolejne projekty okażą się sukcesem (choć jeśli oni zamierzają wydać 2 gry w jeden rok przy 16 osobach zatrudnionych to mam wątpliwości co do jakości). Być może Nemezis będzie super. Inne studia też notowały porażki po to, żeby ostatecznie osiągnąć sukces. Ale nie zakłamujcie rzeczywistości, że raport jest dobry. Bo nie jest. Jest fatalny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 7,62% 1,13 2022-07-01 16:24:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.