Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: 51,08%

Re: Nowy komunikat dla spółki

Zgłoś do moderatora
czy dobrze rozumiem, że spółka chce skupić akcje w celu ich zaoferowania pracownikom?
W tym kontekście kluczowe jest pytanie jaka będzie cena w uchwale nr 13, czyli
oferta nabycia akcji skierowana do pracowników lub innych wskazanych w art. 362 § 1 pkt 2) ksh osób nie będzie niższa niż ….. zł za jedną akcję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 2,44% 2,10 2022-07-04 09:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.