ten cieć Kiero dalej się tu pruje na wszystkich ?
Choroszcz nie pomogła ? Znany lekarz też nie ?
Może w Czubki-Suchowola coś poradzą ?
Ja rozumiem że beret, ale że aż tak uciska ZRŁeb tego pisowca ?
Torrrres ująłeś to bezbłędnie.Z tymi 800 sztukami to można powiedzieć że to był taki nasz Szejko z Dupajo !!!