Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,04 zł , zmiana od tamtej pory: -18,65%

Re: Nowy devlog na Aztecs

Zgłoś do moderatora
Z tym, że gra bliska ukończenia to bym jeszcze uważał. Nic tam nie było napisane o przeciwniku i jego AI, a dobranie odpowiedniego balansu dla AI jest najtrudniejsze. Natomiast bardzo fajnie, że już w tym momencie myślą o przyszłych updatach. Dzięki modułom będą w stanie łatwiej wyłapać błędy, szybciej tworzyć nowy content oraz DLC. To że poprawili optymalizację jest kluczowe, mam nadzieję że Aztecs oprócz Rally też będzie brał udział w steam fest i dadzą update optymalizacyjny do demo. Jak dla mnie newsletter nie potrzebny, bo napisali by to samo co w devlogach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
P2CHILL 7,89% 4,10 2025-10-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.