Tomek,
strasznie sie podniecasz. przestań pisac o celach na jaki poziom cenowy spolka wskoczy bo bedzie tak jak sobie ktos z wiekszą gotowką zażyczy.
jesli bedzie chciał aby kurs zszedł do 35gr to tak bedzie. ulica tego nie powstrzyma.
im mniej postów produkujecie tym lepiej.